İstanbul Ankara nakliyat firması

İstanbul Ankara nakliyat firması  eşya nakliyesi konusunda uzman bir firmadır. Nakliyat firmamız olarak profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile nakliye hizmeti veriyoruz. Nakliye alanında bireysel ya da kurumsal eşyalarınız fark etmeksizin tüm eşyalarınız sistemli bir şekilde ambalajlanarak taşınır. Özel ambalaj malzemeleri ve uzman ekiplerimiz ile eşyalarınız zarar görmeden nakliye aracına yüklenir. Nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti kazanmış ve sektörde yerini sağlamlaştırmış bir firmadır.

Firmamızın sunduğu hizmetler arasında ambalaj montaj ve eşyaların toplanması yerleştirilmesi gibi hizmetler de mevcuttur. İstanbul Ankara nakliyat firması  Talebiniz halinde nakliyat firmamızdan bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Nakliyat firmamız olarak tek amacımız müşteri memnuniyeti sağlamak kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.

İstanbul Ankara nakliyat firması

İstanbul Ankara Ofis Eşyası Taşıma

İstanbul Uygun Ankara nakliyat firmasını hizmet verdiği alanlardan biri de ofis eşyası taşıma hizmetidir. Nakliyat firmamız olarak ofisinizdeki hiçbir işinizi aksatmadan eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yeni ofisinize taşıyoruz. Ofisteki eşyaların hassas ve özen isteyen eşyalar olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ofisteki elektronik eşyaların paketlemesi hassas malzemeler ile yapılır. Eşyalar taşınma işlemi sırasında zarar görmeyecek şekilde kolilere yerleştirilir.

Eşya paketlemede kullanmış olduğumuz tüm malzemeler eşyaları darbeye karşı koruyacak kaliteli malzemelerdir. Eşyalar hasar almamasının yanı sıra ıslanmaktan ve rüzgârdan da etkilenmez. Tüm ofis eşyalarınız yeni ofisinize özenle taşınır. Talebiniz halinde ofisteki yerleştirme işlemi de nakliyat firmamızın uzman çalışanları tarafından yapılır.

İstanbul Ankara nakliyat firması

İstanbul Ankara Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Ankara nakliyat şirketi güvenli depo alanlarında sizlere eşya depolama hizmeti sunuyor. Depolama alanlarımız nakliyat firmamıza ait olup yapılırken eşya depolama ya özel olarak tasarlanmıştır. Eşyalarınız burada her türlü rutubet nem ve böceklerden uzak bir şekilde korunarak depolanır Depolama alanlarımızda güvenlik 7 gün 24 saat boyunca aktiftir. Aynı zamanda depolama alanlarımız güvenlik kameraları ile izlenir. Depolama alanlarımızda son sistem kamera mevcuttur.

Eşyalarınızın depolandığı bölümlerin yedek anahtarı siz müşterilerimizde bulunur. İstediğiniz zaman depolama alanlarımızı gelerek eşyalarınızı kontrol edebilir ya da istediğiniz eşyanızı alabilirsiniz. Depolama alanlarımızın ücretleri büyüklüğüne ve kiralandığı süreye göre fiyatta değişkenlik gösterir. Nakliyat firmamızdan her türlü eşya nakliyesi için bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.  Hakkımızda

Mısırcıoğlu Nakliyat Ltd. Şti.

Adres Ve İletişim Bilgilerimiz

Tel 1: 0530 944 98 04

Tel 2: 0532 369 53 04

Tel 3: 0533 162 49 04

[Total: 0 Ortalama: 0]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.