İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat  eşyaların hem hızlı hem de güvenle nakliyesi için aranan kuruluşların başında gelmektedir. Eşya taşımacılığında tecrübe son derece önem taşımaktadır. Her eşyanın taşıma usulleri de farklılıklar gösterecektir.

Eşyaların ait olduğu şekilde paketlenmesi ve nakliyat kamyonuna düzgün şekilde yerleştirilmesi gerekir. Firmamız şehir içi nakliyat hizmetinde olduğu gibi şehirlerarası nakliyatta da güvenilir kuruluşların başında gelmektedir. İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Uzak mesafe taşımacılığında kullanılan nakliyat kamyonları son derece önem taşımaktadır. Araç bakımlarının periyodik aralıklarla yapılması, sarsıntıyı azaltan süspansiyon kontrollerinin yapılmış olması, oldukça önemli hususlardır. Firmamız, güvenilir taşıma araçları ile uzak mesafe taşımacılığında da başarılı olan kurumsal işletmelerin başında gelir.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Taşımacılıkta Nelere Dikkat Edilmeli?

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Şirketi, şehirlerarası taşımacılıkta sağlam koli ile eşyaları taşımaya özen gösterir. Firmamız eşyaları her zaman yeni ve dayanıklı malzemeden yapılmış koliler içerisinde taşıyacaktır.

Kolilere taşıma haddinin üzerinde eşya yüklenmemesi oldukça önem taşımaktadır. Firmamız eşya taşımacılığında kırılacak süs eşyaları ve beyaz eşyaları korunaklı ambalajlar içerisinde taşımaktadır. Avizelerin sökülüp takılması ile gardıropların monte ve de monte işlemleri de firma çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Taşınma esnasında çoğu zaman marangozluk gerektiren işler de söz konusu olacaktır. Bu türlü işler için elemanlarımız en hızlı şekilde hizmet verecektir. Taşınma öncesi yapılan ev ziyaretlerinin en önemli amacı, taşınmada marangoz hizmeti gerektiren işler için alet çantası ve yeterli koli teminidir.

Ayrıca taşınma öncesi yapılacak eşya sigortalama hizmeti de son derece önem taşır. Firmamız eşya taşıma sigortası yaparak, oluşabilecek eşya hasarlarına karşı güvence vermektedir. Eşyaların güncel değerinde sigortalanması da dürüst yaklaşımlar içerisindedir.

Firmamız değerinde sigorta işlemi yapan dürüst çalışma ilkelerine sahip kuruluşlardandır. Keşif ziyareti sonrasında da nakliyat günü için her türlü hazırlık önceden yapılmış olacaktır.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli Nakliyat Şirketleri

İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmaları, tecrübeli nakliyat şirketlerinin başında gelmektedir. Firmamız taşınmayı kolaylaştıran her türlü alet ve malzemeye sahiptir. Yüksek katlar için asansörlü taşıma sistemlerimiz, nakliyatı kolaylaştıracak makinelerdir. Profesyonel nakliyat hizmeti için işletmemizden destek alınması tavsiye edilir. Hakkımızda

Mısırcıoğlu Nakliyat Ltd. Şti.

Adres Ve İletişim Bilgilerimiz

Tel 1: 0530 944 98 04

Tel 2: 0532 369 53 04

Tel 3: 0533 162 49 04

 

 

[Total: 0 Ortalama: 0]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.