Çekmeköy Ofis Taşıma

Çekmeköy ofis taşıma, İstanbul’un en tanınmış nakliyat şirketlerinin başında gelir. Ofis taşımacılığının zor tarafları, evden eve nakliyattan daha fazladır. Ofis ve fabrika gibi alanları, değerli makine ve resmi evrakların bulunduğu, titizlik ve dikkat gerektiren taşıma alanlarıdır. Firmamız, evden eve nakliyat hizmeti sunarken de her eşyayı belli usuller çerçevesinde doğru yöntemlerle taşıyacaktır. Çekmeköy ofis taşıma, Firmamızın taşınmada önem verdiği hususların başında, eşyaların yeni yapılmış olan sağlam koliler içerinde taşınmasıdır. Eşyaların birkaç sefer eşya nakliyatında kullanılmış, yıpranmış koliler içerisinde taşınması, nakliyatta risk taşıyacaktır. Firmamız, yeni kolilere taşıma kapasitesinin üzerinde eşya yüklemeyerek, hasar riskini ortadan kaldıracaktır. Fabrika, ofis gibi her türlü iş yeri taşımacılığında da eşya taşımacılığına uygun nakliyat malzemeleri ve ekipman desteği ile hizmet sunacaktır.

Çekmeköy ofis taşıma,

Ofis Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmeli?

Çekmeköy ofis taşıma firması olarak, ofis taşımacılığı öncesinde taşınacak olan alana günler öncesinden ziyaret yaparız. Bu ziyaret, eşyaların sayı ve cinslerine uygun nakliyat aleti ve koli tedarik edilmesi için önem taşır. Bilgisayar sayısı, yazıcılar, faks, tarayıcı gibi elektronik aletler, ofislerin vazgeçilmez eşyalarıdır. Bu elektronik eşyaların korunaklı kutular içerisinde taşınması kadar, sarsılmadan nakliyat kamyonuna yerleştirilmesi de önem taşır. Ayrıca, kaybolma ya da yırtılması halinde maddi açıdan büyük yaptırımları olabilecek evrakların da düzenli şekilde taşınması gerekecektir.

Bu konuda ofis elemanlarının gözetiminde taşıma yapmak ve taşıma öncesinde eşya envanteri çıkarmak, firmamızın yaklaşımlarındandır. Taşınma öncesinde yapılan hazırlıklar ve taşınma anında alınan önlemlere rağmen riski yok etmek imkansızdır. Ani oluşabilecek aksiliklere karşı, hızlı çözüm üretmek ve eşya sigortası yapılması önem taşır. Firmamız, eşya taşımacılığı öncesi, eksper hizmeti sunarak, nakliyata konu olan eşyaları sigortalayacaktır. Bu sayede eşya hasarlarına karşı hizmet alanlara güvence verilmiş olacaktır.

Çekmeköy ofis taşıma,

Yeterli Ekipman ve Donanım

Çekmeköy ofis taşıma şirketi, yeterli ekipman ve donanım desteği ile her türlü yaşam alanını en kısa sürede taşıyabilecek düzeydedir. Asansörlü taşıma sistemleri ile en yüksek katlardan bile rahatlıkla eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Elamanlarımız, işinin ehli ve deneyimli kişilerdir. Rahat ve profesyonel nakliyat için sitemizin ziyaret edilmesi önerilir. İletişim

Mısırcıoğlu Nakliyat Ltd. Şti.

Adres Ve İletişim Bilgilerimiz

Tel 1: 0530 944 98 04

Tel 2: 0532 369 53 04

Tel 3: 0533 162 49 04