Bostancı Nakliyat

Bostancı nakliyat firması olarak firmamıza her türlü eşya modelinin taşınması için başvuruda bulunabilirsiniz. Eşyalarınızın taşınması için uzman bir ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Daha önceden bu sektör içerisinde çalışmış personellerimiz ile beraber müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunarız. Sunulan bu başarılı nakliye çalışmalarımız arasında adet şeklinde eşya taşımacılığı da bulunur. Adet olarak eşyalarınızın taşınması için firmamıza arama ile ulaşmalısınız. Bostancı nakliyat  Güncel olarak nakliye ücretleri değişmiş olsa bile sizlere hemen bilgilendirmeler yapılır. Yapılan bu bilgilendirmeler ışığında istediğiniz zaman bu hizmeti satın almaya karar verebilirsiniz. Evinizde uzun zamandan beri kullanmış olduğunuz değerli eşyaların taşınması için firmamızdan gereken desteği satın alabilirsiniz.

Bostancı nakliyat

Bostancı Nakliyat İşlemlerinin Detay Konuları

Bostancı nakliyat şirketi işlemlerinde birkaç detay nakliye konusu bulunur. Firmamızdan nakliye zamanı için randevu verdikten sonra, sizlere kısa sürede ulaşım sağlanarak durum teyit edilir. Yapılan bu işlem sonrasında eşyalarınızın paketlenmesi için tam zamanında adresinizde ekibimiz bulunur. Ekip personellerimiz eşyalarınızın kısa sürede paketlenmesi için gereken özeni gösterir.

Mutfak bölümünde yer alan eşyaların paketlenmesi konusunda kendiniz de bu işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz sadece firmamızdan da destek alabilirsiniz. Firmamızda mutfak eşyalarının paketlenmesinde özel hava kanallı ambalaj modelleri kullanılır. Bu ambalaj modellerine günlük yaşam içerisinde sıklıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Cam ve porselen ürünlerin paketlenme aşamasında bu ambalaj modelleri sürekli kullanılır. Daha güvenli bir paketleme sağlanmış olur.

Bostancı nakliyat

Bostancı Nakliyat Hizmeti

Bostancı nakliyat firması olarak firmamızda kısa süreli taşımacılık işlemleri de sağlanır. Kısa süreler içerisinde eşyalarınızın taşınması talebinde bulunmak için randevu zamanınızı önceden belirlemelisiniz. Randevu tarihinin yakın bir tarih olarak talep edilmesi, talebin gerçekleşmemesine neden olabilir.

Uygun fiyatlı eşya taşımacılığı hizmeti sağlayan firmamızda nakliye tarihleri kısa sürede dolabilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak ve ardından işlem yaptırabilmek için mesai saatlerimiz içerisinde aramalısınız. Standart özelliklere sahip nakliye paketinde teslim zamanı mesafeye göre değişkendir. Uzak mesafeler için 1 haftayı bulabilir. Bu süreye, çeşitli yol durumları ve hava koşulları eklenmeden hesaplama yapılır. Bu değerler eklendiği zaman süre daha da uzayabilir. İletişim 

Mısırcıoğlu Nakliyat Ltd. Şti.

Adres Ve İletişim Bilgilerimiz

Tel 1: 0530 944 98 04

Tel 2: 0532 369 53 04

Tel 3: 0533 162 49 04