Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Nakliyat Nakliye hizmetleri en basit tanımıyla belirli bir adreste bulunan yük ve Eşyaların bir plan ve program çerçevesinde alınarak farklı bir adrese taşınması işlemidir. Ev ve işyerinde kullandığımız eşyalarımız kişisel olarak tek başımıza götüremeyeceğiniz  kadar ağır ve kırılgan özelliklere sahiptir. Bunun için nakliyat hizmetleri sanayi firmalardan yardım almak zorunlu bir durumdur. Ataşehir Nakliyat olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak yerine getirmek değil. Kullanmış olduğumuz son teknoloji yardımcı ekipmanlar ile eşyalarınızı güvenle yeni yerlerine taşınmasını sağlıyoruz.

Ataşehir Nakliyat

Nakliyat Hizmetlerinde Paketleme

Ataşehir Nakliyat Firması  Nakliyat hizmetleri birçok işlemin senkronize bir şekilde yapılması ile mümkün hale gelmektedir. Ataşehir Nakliyat olarak nakliyat hizmetlerinde a’dan z’ye tüm aşamaları başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Nakliyat hizmetleri eşyaların demonte hale getirilip paketlenmesi, taşıma aracına yüklenmesi, yeni adrese taşınması ve tekrar montaj ve yerleştirme işlemlerinin yapılması ile tamamlanır. Tüm aşamaları profesyonellik gerektiren bu işlemler için personelimiz tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

Anahtar teslim vermiş olduğumuz nakliye hizmetleri ile eline de hiçbir şeye dokundurmadan taşınmanızı mümkün hale getiriyoruz. Uzman personelimiz cam ve kırılgan eşyalarınızın özel muhafazalı kolilerde zarar görmeden taşınmasını sağlanır. Ayrıca elbise dolabı ve tek parça halinde taşınmasında sakınca görülen eşyalarınız demonte hale getirilerek taşınmaktadır. Beyaz eşya ve elektronik eşya gibi tüm eşyalarınız özel balonlu poşetlerle sarıldıktan sonra taşıma işlemine geçilir.

Ataşehir Nakliyat

Asansörlü Ve Sigortalı Taşımacılık İmkanı

Ataşehir Nakliyat Şirketi  Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetleri Nakliyat hizmet sözleşmesi kapsamında yerine getirerek herhangi bir ihtilaf doğma ihtimali ortadan kalkar. Ataşehir Nakliyat olarak yüksek katlı binalarda asansör kullanarak nakliye hizmetlerinin daha güvenli ve hızlı yapılmasını sağlamaktayız. Tüm hizmetlerimiz sigorta kapsamında yerine getirildiği için nakliyattan kaynaklanabilecek maddi ve manevi zararlarınızı karşılayarak mağdur olmanızı engelliyoruz.

Ev ve işyerinde kullanılan eşyalar maddi olarak değeri yüksek olduğu için eşyaların zarar görmesi durumunda muhatap bulabilmeniz için kurumsal firmalardan hizmet almanız önemlidir. Yapmış olduğumuz Nakliyat hizmet sözleşmesi ile Nakliyat hizmetlerine tüm aşamaları ayrıntılı olarak belirtilmektedir. Nakliye ücreti, kullanılacak personel sayısı, taşıma aracının plakası ve asansör kullanımı, hizmetin verilecek saat ve tarih ayrıntılı olarak yer alır. Hizmetlerimiz

Mısırcıoğlu Nakliyat Ltd. Şti.

Adres Ve İletişim Bilgilerimiz

Tel 1: 0530 944 98 04

Tel 2: 0532 369 53 04

Tel 3: 0533 162 49 04